Działalność

Chemiczne Koło Naukowe “Flogiston”


W maju 2001 r. na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej swoją działalność wznowiło Koło Chemiczne. Działające teraz pod nazwą „FLOGISTON” zrzesza ono młodych i ambitnych miłośników chemii, by pomagać im w rozwijaniu ich naukowej pasji. Przyjazna atmosfera, ambitne projekty i niegasnący zapał działaczy stanowią świetne miejsce do odkrywania w sobie ducha chemii. Organizacja, planowanie, kreatywność, praca w grupie to tylko niektóre z umiejętności jakie każdy z nas zdobywa. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem prof. Michała Fedoryńskiego, opiekuna naszego Koła.

michal

Prof. Michał Fedoryński, opiekun ChKN “Flogiston”

Cele działalności Koła

Projekty

Pokazy

Nauka i Rozwój

Flogiston w mediach

Współpraca

Działalność w Kole jest w 100% dobrowolna. Od zainteresowanych jest wymagana chęć współpracy, pasja i aktywność. „Flogiston” jest organizacją Non-Profit, co oznacza, że jej członkowie nie mają żadnych materialnych korzyści z działalności, no może poza herbatą z cukrem;)

Jeśli chcesz dołączyć, przyjdź we wtorek o 18.15 do sali 301 znajdującej się na Wydziale Chemicznym. W razie pytań pisz śmiało – adresy e-mail znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Serdecznie Zapraszamy!

Leave a Reply