Kontakt

Adres:
Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej
ul. Noakowskiego 3, 00-664 Warszawa
Pokój 301

Telefon: +48 22 234-78-03

E-mail: flogiston@flogiston.org

Pokazy: pokazy@flogiston.org

Facebook: Chemiczne Koło Naukowe Flogiston

Można nas zastać w siedzibie Koła w Gmachu Chemii w pokoju 301 od poniedziałku do piątku. Zachęcamy jednak uprzedzić nas przed wizytą 😉

Skontaktować się z nami można przez poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Z zarządem oraz szefami sekcji istnieje również możliwość kontaktu mailowego:

Prezes:

Wiceprezes:

Wiceprezes:

SS Pokazów:

SS Naukowej:

Administrator Strony:

Katarzyna Tutaj

Aleksandra Ossowska

Jakub Janiak

Jakub Duliński

Adam Trzaska

Krzysztof Grzelak

katarzyna.tutaj@flogiston.org

aleksandra.ossowska@flogiston.org

jakub.janiak@flogiston.org

jakub.dulinski@flogiston.org

adam.trzaska@flogiston.org

krzysztof.grzelak@flogiston.org

Leave a Reply